Bio Power sp z o.o.
Bio Power Sp. z o.o. to lider na rynku OZE w dziedzinie innowacyjności stosowanych rozwiązań, współtwórca pierwszej w Polsce spółdzielni energetycznej. Posiadamy szerokie doświadczenie oraz najnowocześniejsze autorskie rozwiązania, które czynią
Oferta:

Jesteśmy firmą, z której inicjatywy powstała pierwsza w Polsce spółdzielnia energetyczna (Spółdzielnia Nasza Energia). Doradzamy osobom prywatnym, firmom i samorządom na każdym etapie tworzenia spółdzielni energetycznej. Sporządzamy koncepcję prawną, dokumentację korporacyjną, przeprowadzamy proces rejestracji spółdzielni oraz udzielamy doradztwa podczas prowadzenia spółdzielni.
Nasza firma to rzadkie połączenie wiedzy technicznej i prawnej dlatego wszystkie nasze usługi są spójne pod każdym względem.

prosument

Świadczymy usługi projektowania, instalacji i rozruchu przydomowych elektrowni, które stanowią w Polsce wyjątkowo atrakcyjną formę inwestowania kapitału. Dobierzemy dla Państwa najbardziej odpowiednią technologię wskazując równocześnie ścieżki finansowania.
Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie dopasowując rodzaj i moc Państwa elektrowni do warunków rynkowych i finansowych.
Instalujemy i projektujemy wszystkie rodzaje OZE:

- wiatraki (pionowa i pozioma oś obrotu)
- panele słoneczne
- kolektory słoneczne
- mikrobiogazownie

Firma Bio Power przez lata istnienia na rynku zaprojektowała kilkadziesiąt różnego rodzaju odnawialnych źródeł energii. Energetyka odnawialna nie posiada przed nami żadnych tajemnic dlatego jesteśmy w stanie spełnić wszelkie Państwa oczekiwania. Posiadamy rozległą wiedzę na temat budowy i eksploatacji nowoczesnych biogazowni rolniczych, ale także jesteśmy w stanie zaprojektować farmy wiatrowe i fotowoltaiczna dowolnych rozmiarów. W naszych projektach korzystamy z podzespołów najlepszych producentów, ponieważ jakość jest dla nas kluczową wartością.

Jako jedyni na rynku posiadamy urządzenie pozwalające zagospodarować 100% energii cieplnej z Państwa biogazowni przez cały rok uzyskując ponadto wysokiej jakości nawóz organiczny.

obraz

Energetyka przyjazna środowisku to nie tylko moce wytwórcze ale także oszczędności na zużyciu energii. Dlatego podchodząc do zagadnienia kompleksowo postanowiliśmy również uruchomić dział audytów energetycznych. Przeprowadzimy dla Państwa profesjonalny audyt przy użyciu najlepszego sprzętu. Przygotowujemy również wnioski przetargowe na białe certyfikaty.

Firma Bio Power działa na rynku odnawialnych źródeł energii od 2007 roku i była jedną z pierwszych firm w Polsce zajmujących się projektowaniem nowoczesnych biogazowni rolniczych. Przez lata działalności na rynku zrealizowaliśmy dziesiątki projektów i konsultacji dla inwestorów z różnych stron świata. Wytypowaliśmy ponad 100 lokalizacji pod różne instalacje OZE.

Energetyka wymaga skoordynowania wiedzy technicznej, prawniczej i ekonomicznej dlatego zespół naszych specjalistów jest w stanie kompleksowo zaplanować i przeprowadzić procesy inwestycyjne.

Bio Power znana jest z poszukiwania nowych rozwiązań czego efektem jest wiele zgłoszeń patentowych, które stosowane są w naszych projektach.
Dzięki innowacyjnemu podejściu do biznesu, a także zdobytej przez nas wiedzy firma Bio Power zainicjowała w 2014 roku powstanie pierwszej w Polsce spółdzielni Energetycznej – Spółdzielni Nasza Energia, w której nasza firma pełni rolę strategicznego partnera. Zadaniem SNE jest wybudowanie pierwszego w kraju i największego w Europie autonomicznego kompleksu energetycznego, który realizowany jest wedle koncepcji opracowanej przez Bio Power.

wiedza

W związku z tym nasza firma oferuje poza projektowaniem i wykonawstwem także takie usługi jak doradztwo biznesowe, doradztwo prawne, opracowywanie koncepcji, a także pomoc w zakładaniu, tworzeniu i prowadzeniu spółdzielni energetycznych w różnych modelach.

Energetyka odnawialna to nasza pasja, dlatego jesteśmy gotowi przeprowadzić każdy projekt od A do Z wedle jednej, spójnej koncepcji.

Inwestuj z nami na całym świecie

Energetyka odnawialna to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów światowej gospodarki. Dlatego wiele z firm decyduje się także na eksport swoich usług i produktów.

international

 

Przez lata działalności na rynku, a także licznym międzynarodowym kontaktom zajmujemy się także pomocą w wejściu na rynki zagraniczne. Jeżeli chcieliby Państwo rozwijać energetykę odnawialną także poza granicami kraju, czy nawet kontynentu Bio Power to dla Państwa właściwy partner.

Liczne kontakty oraz doświadczenia pozwala nam przeprowadzić dla Państwa kompleksowe analizy rynków zagranicznych, warunków legislacyjnych, a także wskazać interesujących partnerów biznesowych na całym świecie.

 

Energetyka to dziedzina, która wymaga świetnej koordynacji wiedzy technicznej i prawniczej. Firma Bio Power jako aktywny i znany na rynku podmiot posiada ogromne doświadczenie w zakresie rozstrzygania przeróżnych problemów prawnych w odniesieniu do różnorakich rozwiązań technicznych. Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy w zakresie procedur administracyjnoprawnych, prawa energetycznego czy nadchodzącej ustawy o OZE.

 employment law


Hit Counter provided by Skylight
Top