Bio Power sp z o.o.
Bio Power Sp. z o.o. to lider na rynku OZE w dziedzinie innowacyjności stosowanych rozwiązań, współtwórca pierwszej w Polsce spółdzielni energetycznej. Posiadamy szerokie doświadczenie oraz najnowocześniejsze autorskie rozwiązania, które czynią
Otwarcie nowej strony Dodano: 17 grudnia 2012

Witamy państwa serdecznie na naszej nowej i bardziej funkcjonalnej stronie internetowej. Zwiedzając nasz nowy portal dowiecie się Państwo najważniejszych rzeczy o działalności naszej firmy i oferowanych przez nas rozwiązaniach. Polecamy regularnie odwiedzanie działu „publikacje”, w którym to będziecie mogli państwo śledzić dodawane przez nas artykułu na temat polskiej energetyki, źródeł odnawialnych czy też nowoczesnych rozwiązań oferowanych przez naszą firmę. Z działu aktualności możecie Państwo czerpać informacje na temat bieżącej działalności naszej firmy i realizowanych przez nas projektów.
Zmianie uległo również logo firmy, które jest teraz bardziej nowoczesne. Naszym oficjalnym partnerem został jeden z największych portali internetowych w Polsce traktujący o tematyce OZE. Od tej pory na wspomnianym portalu będą pojawiały się również nasze publikacje.
Zachęcamy do współpracy.

Zespół
Bio Power

Poprzednie Posty:
 
Technologie

  • fermentory
  • FotowoltaikaPanele fotowoltaiczne
  • Blok generatoraGenerator
fermentory1 Fotowoltaika2 Blok generatora3
jQuery Gallery 2011 by WOWSlider.com v2.8


Hit Counter provided by Skylight
Top