Bio Power sp z o.o.
Bio Power Sp. z o.o. to lider na rynku OZE w dziedzinie innowacyjności stosowanych rozwiązań, współtwórca pierwszej w Polsce spółdzielni energetycznej. Posiadamy szerokie doświadczenie oraz najnowocześniejsze autorskie rozwiązania, które czynią
Nowoczesne elektrownie biogazowe

Technologia wykorzystywana przez naszą firmę charakteryzuje się obecnie największą innowacyjnością w tej części Europy, szereg pionierskich rozwiązań czyni nasze instalacje dużo bardziej efektywnymi, energooszczędnymi i niezawodnymi niż instalacje bazujące na przestarzałych rozwiązaniach szeroko oferowanych przez konkurencję.

Obiekty firmy Bio Power bazują na technologii austriackiej cechującej się nowoczesnością i niezawodnością. Nasza firma wprowadziła jednak szereg ulepszeń i innowacji do tradycyjnych rozwiązań czyniąc nasze biogazownie najnowocześniejszymi i przy tym najbardziej opłacalnymi  w Polsce. Dzięki naszym rozwiązaniom, które podlegają ochronie patentowej stawiane przez nas obiekty wymagają najniższego możliwego zaangażowania kapitału własnego. Dotychczas budowa biogazowni bez dotacji unijnych była nieopłacalna ekonomicznie, ze względu na ogromne koszty budowy obiektu (do 20 mln złotych za 1MW). Firma Bio Power jest w stanie wybudować nowoczesny i niezawodny obiekt za kwotę o wiele niższą (10-11 mln złotych za 1MW) co czyni naszą ofertę liderem na polskim rynku. Ponadto oferujemy opatentowane przez nas urządzenia do uzdatniania masy pofermentacyjnej, które pozwalają w sposób ekonomicznie opłacalny zagospodarować energię cieplną nawet w przypadku braku bezpośredniego odbiorcy tej energii czyniąc jednocześnie masę pofermentacyjną wysokowydajnym koncentratem nawozowym.

Funkcjonowanie biogazowni oferowanych przez firmę Bio Powerjest całkowicie zautomatyzowane. Oferowane przez nas oprogramowanie pozwoli państwu z dowolnego miejsca na świecie na bieżąco monitorować procesy zachodzące w biogazowni min. temperaturę w fermentorze, poziom masy fermentacyjnej oraz szereg innych parametrów. W razie problemów system automatycznie powiadamia SMS’em odpowiednie osoby.


Hit Counter provided by Skylight
Top